آمادگی همسنگرهای مسجدی برای طوفان الاحرار

روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، طی بیانیه‌ای با تأکید بر آمادگی همسنگرهای مسجدی برای طوفان الاحرار، ارکان مساجد را به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس امسال دعوت کرد.

photo_۲۰۲۴-۰۴-۰۴_۱۲-۵۸-۱۹.jpg
2024-04-04 20:32:22

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز وحدت مسلمانان و روزی است که با تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی ^، آرمان مردم ستم دیده فلسطین برای بازپس‌گیری سرزمین مقدس از چنگ رژیم اشغالگر صهیونیست، جهانی شد. حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله) در دیدار اخیر خود با کارگزاران نظام، فرمودند: «روز قدس امسال یک خروش بین‌المللی علیه رژیم غاصب صهیونیستی خواهد بود... اگر سال‌های قبل روز قدس را فقط کشورهای اسلامی برگزار می‌کردند امسال به احتمالِ زیاد در کشورهای غیراسلامی هم روز قدس باعظمت برگزار خواهد شد... امیدواریم ملت ایران مثل همۀ موارد در این روز بدرخشد.» 
مصیبت و رنج‌های ملت فلسطین، ام‌المصائب امروز جهان اسلام است که توسط دولت‌های استعمارگر و استکبار جهانی به ملت بی‌گناه و مظلوم فلسطین تحمیل شده‌است و رژیم کودک‌کش صهیونیستی و آمریکا، امسال با شکستی که از طوفان‌الاقصی خوردند بر شدت جنایات خود افزوده‌اند.
روز قدس، روزی است که صفوف حق و باطل روبه‌روی هم قرارگرفته و ملت‌های مسلمان مورد آزمایش خداوند متعال قرار می‌گیرند و بر همه مسلمانان واجب است با حضور در راهپیمایی این روز، در برابر توطئه خبیثانه سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی بایستند و جنایت‌های این ظالمان را برای همه آشکار نمایند و در سرتاسر جهان شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را طنین انداز کنند. 
مساجد نقطه مشترک فکری مسلمانان و امت واحده اسلام است که می‌تواند ایجادکننده جنبشی بین‌المللی باشد تا کمی از بغض فروخورده مردم انقلابی و جوانان پرشور و شعور در فرصت راهپیمایی روز قدس امسال برای ابراز خشم و انزجار نسبت به رژیم جنایتکار صهیونیستی کاسته شود.
اینک در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، همسنگرهای مسجدی در تبعیت از امام و رهبری، این روز بزرگ را ارج نهاده و همچون سرداران بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای روزهای اخیر، آمادگی خود را با تقویت روحیه ایثار، جهاد و شهادت برای کمک به آزادسازی اراضی اشغالی از چنگال این غده سرطانی اعلام می‌کنند.
روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

    بیان دیدگاه