فرماندار مشهد:

مدیران در میز خدمت مساجد پیگیر کار مردم باشند

فرماندار مشهد گفت: در سال جدید نیز سه شنبه‌های میز خدمت در مساجد سطح شهر برپاست و مدیران مکلف هستند فراتر از آن‎چه در ادارات دنبال می‌کنند، در میزهای خدمت پیگیر مطالبات مردم باشند.

4271991.jpg
2024-04-16 11:21:23

به گزارش روابط عمومی مرکز رسیدگی‌ به‌ امور مساجد استان‌های‌ خراسان، محسن داوری در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد در سال 1403 که شامگاه دوشنبه (27 فروردین) با حضور جمعی از مسئولان استانی، مدیران شهری و فرماندهان رده‌های مختلف نیروهای مسلح در اتاق جلسات فرمانداری شهرستان مشهد برگزار شد، اظهار کرد: عملیات اخیر سپاه پاسداران در هدف قراردادن مراکز نظامی و جاسوسی رژیم صهیونیستی در جریان عملیات «وعده صادق» یکی حرکت ستودنی است که شبیه ترین حالت به این رویداد، جنگ احزاب بود که همه متحد شدند حق را ریشه کن کنند، اما در نهایت رسوا و مفتضح شدند.

فرماندار مشهد ادامه داد: اقدامی که اتفاق افتاد، هیمنه کشور جعلی صهیونیست ها را نابود کرد و همه به چشم دیدند نه تنها این رژیم بلکه حتی حامیان غربی آن‎ها دیگر نمی توانند رؤیای آقایی در این منطقه را دنبال کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: شعار سال اشاره به یک واقعیت دارد که براساس آن بر ما مکلف است تا همه امور بر مبنای به ره‎گیری از ظرفیت های مردم باشد، زیرا همین مردم بودند که در دفاع مقدس از کشور خود دفاع کردند، در بحران های امنیتی پای کار نظام ایستادند و اکنون در عرصه میدان اقتصادی هم می توانند حافظ اسلام و نهضت خود باشند.

داوری تصریح کرد: از سال گذشته بنای ما بر این بود که برنامه ادارات تا 15 اردیبهشت به دبیرخانه فرمانداری ارسال شود تا همین برنامه ها، محور توزیع اعتبارات باشد. علاوه بر این، به همه دوستان اعلام می‎کنم به موازات دوشنبه های دیدار مردمی در فرمانداری، سه شنبه های میز خدمت با همکاری مرکز رسیدگی‌ به‌ امور مساجد استان‌های‌ خراسان در مساجد سطح شهر نیز برپاست و مدیران مکلف هستند فراتر از آن‎چه در ادارات دنبال می کنند، در میزهای خدمت پیگیر مطالبات مردم باشند.

    بیان دیدگاه