در چهل و یکمین مرحله از پویش ملی نذر هشتم، 18 زندانی آزاد شدند

چهل و یکمین مرحله از پویش ملی نذر هشتم، هم‌زمان با سالگرد شهید حمیدرضا الداغی با آزادی 18 زندانی نیازمند زندان سبزوار و تجلیل از خانواده این شهید مدافع امنیت در سبزوار برگزار شد.

photo_2024-04-28_08-41-48.jpg
2024-04-28 12:51:32

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در چهل و یکمین مرحله از پویش ملی نذر هشتم، 18 زندانی نیازمند زندان سبزوار، با کمک‌های نمازگزاران مساجد شهرستان، خیران نیک‌اندیش، ستاد دیه و بهره‌مندی از تخفیفات قضایی آزاد شدند.

این برنامه با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان با اداره کل زندان‌های خراسان رضوی و با حضور آیت‌الله مغیسه، امام جمعه سبزوار، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدرزاده، معاون اجرایی و دیگر مسئولان مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و نیز دادستان و رئیس زندان سبزوار در مسجد الغدیر این شهر برگزار شد.

در این جلسه که هم‌زمان با سالگرد شهید مدافع امنیت، حمیدرضا الداغی برگزار شد، از خانواده این شهید تجلیل شده و در ادامه به هرکدام از زندانیان آزادشده بسته حمایتی معیشتی توسط انجمن حمایت از زندانیان سبزوار اهدا شد.

گفتنی است، نذر هشتم پویشی مردمی و مسجدی است که طی آن در هشتم هر ماه به نیت امام هشتم#، زمینه آزادی حداقل 8 زندانی نیازمند فراهم می‌شود و تاکنون 1306 نفر از زندانیان خراسان رضوی در این اقدام خداپسندانه آزاد شده‌اند.

همچنین از سال گذشته تاکنون 220 زندانی جرایم مالی در قالب این طرح و به‌نیت امام رضا# با کمک خیران و نمازگزاران مساجد این شهرستان از زندان سبزوار رهایی یافته‌اند.

    بیان دیدگاه