پیام تسلیت به‌مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین ذاکری، امام جماعت مسجد امام محمد باقر#

روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، طی پیامی، درگذشت امام جماعت مسجد و مجتمع فرهنگی امام محمد باقر# قاسم‌آباد مشهد، حجت‌‌الاسلام‌ و‌المسلمین شیخ غلامرضا ذاکری را تسلیت گفت. 
 

photo_2024-05-12_07-50-55.jpg
2024-05-12 09:19:40

 به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، متن این پیام به شرح زیر است: 

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم 
إنّا للّه وإنّا إلیه راجعون 
خبر ارتحال روحانی وارسته، عالم متقی، امام جماعت ارزشی، انقلابی و مردمی مسجد و مجتمع فرهنگی امام محمد باقر#، حجت‌الاسلام والمسلمین مرحوم حاج شیخ غلامرضا ذاکری، که سالیان متمادی عمر شریف خود را در راه تبیین و ترویج معارف ارزشمند الهی و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام صرف نمود، موجب تأثر و تألم گردید. 
ایشان که بین مردم و ائمه جماعات، عالمی متواضع و خدوم و گره‌گشا شناخته می‌شد، عمر پربرکت خود را در بخش‌های مختلف، ازجمله امامت جماعت مسجد و مجتمع امام‌ محمدباقر# منطقه قاسم‌آباد مشهد مقدس و ریاست حوزهٔ علمیه باقرالعلوم# این مجتمع و نیز مدیریت مدرسهٔ علوم و معارف اسلامی شهید مطهری، صرف ترویج دانش و فرهنگ برای جوانان کرده بود.  
راه‌اندازی مجموعه مسجد و مجتمع امام محمد باقر#، مدرسه علمیه، صندوق قرض‌الحسنه و دیگر امکانات و مجموعه‌های فرهنگی ثمره تلاش ایشان بوده است.
روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان  ضمن عرض تسلیت به خانواده، نمازگزاران، شاگردان و دوستان حجت‌الاسلام والمسلمین ذاکری، برای آن عالم مهذب و وارسته رحمت واسعه و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

    بیان دیدگاه