ارائه محتوای انتخاباتی به مبلغان خراسانی در دوره توانمندسازی «مثل ابراهیم»

دوره توانمندسازی تبلیغی «مثل ابراهیم» به همت مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان و با همکاری حوزه علمیه خراسان، سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی برگزار شد.

DSC_3717.jpg
2024-06-21 10:12:19

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین امامی، معاون تبلیغ مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز، از برگزاری دوره توانمندسازی تبلیغی «مثل ابراهیم» با همکاری حوزه علمیه خراسان و سازمان بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی خبر داد.

وی هدف از برگزاری این دوره را ارائه محتوای تبلیغی پیرامون انتخابات، غدیر خم و ماه محرم و صفر عنوان کرد و گفت: آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی، از سخنرانان این دوره بودند و حجج اسلام صابری تولایی، صالح پرور، وکیل پور و قدیری در این دوره به تبیین مباحث پرداختند.

ارائه محتوای انتخاباتی به مبلغان خراسانی در دوره توانمندسازی «مثل ابراهیم»

حجت‌الاسلام والمسلمین امامی با اشاره به حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مهدوی ارفع، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان و معاونان این مرکز در این دوره، تصریح کرد: در این دوره 2 روزه 110 نفر از مبلغان برادر و 70 نفر از مبلغان خواهر حضور داشتند.

گفتنی است، دوره توانمندسازی تبلیغی «مثل ابراهیم»، چهارشنبه و پنجشنبه 30 و 31 خردادماه 1403 با حضور ائمه جماعات و مبلغان برادر و خواهر در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد برگزار شد.

    بیان دیدگاه