برگزاری مراسم چهلم شهدای خدمت و اسکان رایگان زائران در مساجد مشهد

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: امکان اسکان رایگان زائران مراسم چهلم شهدای خدمت در مساجد مشهد از دیروز 11 تیر فراهم شده و تا 14 تیر ادامه دارد.

photo_2024-07-02_10-33-45.jpg
2024-07-02 10:53:55

حجت‌الاسلام امیرحسین احمدنیا، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان در گفت‌وگو با روابط‌عمومی این مرکز از پذیرایی از زائرانی که برای مراسم چهلم شهید جمهور و همراهان شهیدش به مشهد می‌آیند و اسکان رایگان آن‌ها در مساجد شهر خبر داد. 

وی گفت: مراسم چهلم شهید آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدش عصر امروز سه‌شنبه 12 تیر با حضور مقامات ملی و استانی و نقش‌آفرینی تشکل‌های مردمی در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: بنا بر اعلام ستاد هماهنگی مراسم گرامیداشت چهلم شهدای خدمت، این مراسم از ساعت 16 با برپایی موکب‌های اطعام، پذیرایی و ارائه خدمات متنوع فرهنگی در خیابان امام رضا# آغاز شده و در ادامه، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در صحن جامع پیامبر اعظم@ سخنرانی  می‌کند.

حجت‌الاسلام احمدنیا تصریح کرد: در این راستا امکان اسکان رایگان در مساجد مشهد نیز از دیروز 11 تیر فراهم شده و تا 14 تیر برای زائرانی که در مراسم چهلم شهید جمهور آیت‌الله رئیسی شرکت می‌کنند ادامه دارد.

وی ادامه داد: زائران متقاضی اسکان می‌توانند با شماره تلفن 05132012040 تماس بگیرند یا با مراجعه به سامانه http://zaer.masjedona.ir برای این امر اقدام کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان گفت: طی جلسه هماهنگی برگزاری این مراسم که با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار شد، ظرفیت اسکان بیش از 40هزار نفر در مساجد، مدرسه‌ها و... فراهم شده است.

وی افزود: همچنین در این جلسه تأکید شد که مراسم چهلم شهید جمهور آیت‌الله رئیسی به‌عنوان اجتماع بزرگ مردمی می‌تواند برای تبیین دستاورد‌ها و خدمات شهید جمهور استفاده شود.

    بیان دیدگاه