بازدید از شهرستان سبزوار

یکشنبه هشتم آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی‌ مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان‌های خراسان رضوی ‌با حضور در شهرستان سبزوار، از فعالیت‌های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، بازدید کرد.

1.jpg
2022-11-06 09:18:12

به گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، یکشنبه هشتم آبان ماه حجت الاسلام محمد امامی روشناوند، مدیر اجرایی‌ مرکز رسیدگی به امور مساجد شهرستان‌های خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای دوره ای با حضور در شهرستان سبزوار، از فعالیت‌های مساجد و نواحی تحت پوشش این مرکز، بازدید کرد.

در جلسه ای، که با حضور حجت‌الاسلام خوش‌سیما دبیر امو‌رمساجد شهرستان سبزوار و تعدادی از ائمه جماعت فعال این شهرستان برگزار شد‌؛ ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های خود در مساجد نسبت به‌ برگزاری دوره های آموزشی وهمچنین محصولات فرهنگی رواق و بچه های مسجدی  درخواست هایی مطرح کردند.

در این جلسه راهکارهای جذب جوانان به مسجد مورد بررسى قرار گرفت و پیرامون عوامل و زمینه‌هاى آسیب‌زایى که سبب فاصله گرفتن نسل جوان از مسجد و عدم حضور فعال و پر شور آنان مى گردد بحث و تبادل نظر شد.

حجت الاسلام امامی در ا‌ین دیدارضمن‌ تاکید بر بروز رسانی سامانه‌های درون سازمانی، به تبیین راهبردها و برنامه‌های بلند ‌مدت امور مساجد استان پرداخت .

مشاهده 2.jpg
2.jpg
    بیان دیدگاه