بیانیه مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در محکومیت شدید اقدام توهین‌آمیز نشریه شارلی‌ابدو

Untitled-1.jpg
2023-01-07 11:42:17

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ


أُولَئِکَ الَّذِینَ کَفَرُوا بِآیَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِیمُ لَهُمْ یَوْمَ الْقِیَامَةِ وَزْنًا؛ ذَلِکَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا کَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آیَاتِی وَرُسُلِی هُزُوًا
آنان کسانی هستند که آیات پروردگارشان و دیدار [قیامت و محاسبه اعمال] را به وسیله او منکر شدند، در نتیجه اعمالشان تباه و بی اثر شده است، پس روز قیامت میزانی برای [محاسبه اعمال] آنان برپا نمی کنیم. این است [وضع و حال زیانکاران] به سبب آنکه کفر ورزیدند و آیات من و پیامبرانم را به مسخره گرفتند. 
سورۀ مبارکۀ کهف، آیات 105 و 106

بار دیگر، دست جنایتکار و توطئه‌گر غرب وحشی، از آستین جریده‌ای شیطانی، وقیح و نفرت‌پراکن درآمد و با تروریسم فرهنگی و رسانه‌ای، اقدام به هتک حرمت یکی دیگر از مقدّسات اسلام و شیعه نمود.

این شبه‌نشریۀ هتّاک و خبیث که سابقۀ سیاهی در توهین به مقدّسات دین مبین اسلام و ساحت مقدّس حضرت پیامبر اعظم صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم دارد، این بار با هجو رذیلانۀ مقام منیع مرجعیّت شیعه، قائد عظیم‌الشأن نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران و رهبر و امید مستضعفان جهان، حربۀ دیگری در جنگ ترکیبی علیه اسلام و انقلاب اسلامی را به کار بسته تا به خیال باطل خود، با وهن آن جایگاه عالی‌قدر و ضربه زدن به مقدّسات و شعائر اسلام، شهرتی برای خود دست و پا کند؛ غافل از آنکه عزّت و حرمت جایگاه منیع ولایت فقیه، چراغی ایزدافروخته است و هر آنکس به جانبش پف کند، ریش و ریشۀ خود را می‌سوزاند!
یریدون لیطفئووا نورالله بافواههم والله متمّ نوره و لو کره الکافرون

این اقدامات شنیع و بی‌ارزش، نمادی از افول روزافزون فرهنگ و اندیشۀ منحط غرب و همچنین شکست همه‌جانبۀ آن در جنگ بر علیه اسلام و انقلاب بوده و در واقع برای انحراف افکار عمومی دنیا از حقایقی است که اعتلا و پیروزی جبهۀ حق و زوال و نابودی جبهۀ باطل را برملا می‌کند.

جنایت رسانه‌ای این ننگ‌نامه، قلوب صدها میلیون مسلمان آزاده در سراسر جهان را سرشار از خشم مقدّس انقلابی کرده است و بی‌گمان، خروش این آتشفشان قدرتمند، منجر به کیفر و مجازات آمران و مباشران این اقدام شیطانی و هتّاکانه خواهد شد.


ملّت انقلابی و مسلمان ایران، خصوصاً مسجدیان غیور و همیشه در صحنه، ضمن محکومیّت شدید این حرکت رذیلانۀ اوباش مزدور رسانه‌ای که مورد حمایت دولت مزوّر و تبه‌کار فرانسه نیز قرار گرفته است، از همۀ دولت‌ها و ملّت‌های اسلامی و آزاده و به ویژه نهادهای ذی‌ربط در جمهوری اسلامی ایران انتظار دارند، با غیرت اسلامی و انقلابی و تمام توان خود و از تمامی مجاری ممکن این اقدام شنیع را مورد پیگرد قانونی قرار داده و تا رساندن عاملان این ترور فرهنگی به اشدّ مجازات از پای ننشینند.

در پایان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های مقدّس امام و شهداء و نظام مقدّس جمهوری اسلامی، اعلام می‌داریم که تا پای جان بر سر عهدمان با سید و سالار و نور چشممان، حضرت امام خامنه‌ای ادام‌الله‌ظلّه‌العالی باقی مانده و تا اتّصال انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خمینی کبیر رضوان‌الله تعالی علیه به قیام جهانی حضرت ولی‌عصر ارواحنافداه در رکاب آن قائد عظیم‌الشأن می‌رزمیم ان‌شاءالله...
وَسَیَعلَمُ الَّذینَ ظَلَموا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبونَ 

مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان

    بیان دیدگاه