پنجاه‌و‌ششمین دوره آموزشی بدو‌ خدمت امنا و پانزدهمین دوره آموزش بدو‌ خدمت خدام برگزار شد

پنجاه‌و‌ششمین دوره‌ آموزشی بدو‌ خدمت‌ امنا و پانزدهمین ‌دوره آموزشی بدو‌ خدمت خدام با حضور‌ اعضای هیئت امنا و خدام مساجد شهرستان‌ باخرز، در مسجد‌ جامع و مصلای علی‌بن ابیطالب (علیه‌السلام) این شهرستان، برگزار شد.

photo_۲۰۲۴-۰۱-۰۸_۱۲-۰۴-۲۴.jpg
2024-01-13 14:20:53

به‌گزارش روابط‌عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، پنجاه‌و‌ششمین دوره‌ آموزشی بدو‌ خدمت‌ امنا و پانزدهمین‌ دوره آموزشی بدو‌ خدمت خدام با حضور‌ اعضای هیئت امنا و خدام مساجد شهرستان باخرز، در مسجد جامع و مصلای علی‌بن ابیطالب (علیه‌السلام) این شهرستان، برگزار شد.

نگاه تمدنی به مسجد، آشنایی با جایگاه ارکان مساجد، آشنایی با ظرفیت‌های مساجد و مهارت ارتباط مؤثر از سرفصل‌هایی بود که در دوره آموزشی بدو خدمت امنا‌ تدریس شد.

 در‌ دوره آموزشی خدام مباحثی همچون پدافند غیر عامل، مهارت‌های اطفای حریق و آموزش مسائل ایمنی، آموزش مسائل بهداشت محیط و مسائل مربوط به ایمنی و سلامت، در کنار نگاه تمدنی به مسجد و بیان احکام مربوط به مسجد، مطرح شد.

این دو دوره آموزشی‌، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین امامی، معاون جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان ‌و اساتیدی از مشهد برگزار شد.

شایان ذکر است مدیریت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان‌های خراسان، در راستای رسیدن به مسجد تراز اسلامی و احیاء کارکردهای مسجد، دوره‌های بدو امامت، بدو خدمت و ضمن خدمت را برای ارکان مساجد اعم از امام جماعت، اعضای هیئت امنا و خدام، برگزار می‌کند.

مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۸ (2).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۸ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۸.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۸.jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۹ (2).jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۹ (2).jpg
مشاهده photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۹.jpg
photo_۲۰۲۴-۰۱-۱۰_۰۸-۱۳-۱۹.jpg
مشاهده photo_2024-01-13_13-52-36.jpg
photo_2024-01-13_13-52-36.jpg
    بیان دیدگاه

    نظرات